דיסני
Search
Close this search box.

כרטיסי כניסה לדיסני וורלד – רכישת כרטיסים לפארקים של דיסני אונליין

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

כרטיסי כניסה לדיסני וורלד באורלנדו יכניסו אתכם לחוויה בלתי נשכחת, קראו את המידע המלא ורכשו לעצמכם כרטיסים לפארקים של דיסני.
איך קונים כרטיסים לדיסני וורלד? מה כולל הכרטיס? כמה עולה כרטיס לדיסני וורלד? איך מדלגים על תור? והאם אפשר לקפוץ בין פארקים?

סטנדרטי: כרטיס רגיל לדיסני וורלד אורלנדו

ביקור בפארקים של דיסני וורלד באורלנדו פלורידה הוא חוויה שלמה ומחוז שלם בפלורידה שמוקדש למתקנים פופולאריים, אטרקציות מושקעות, הופעות ותהלוכות, דמויות דיסני אהובות, מאות מסעדות ודוכני אוכל בכל הפארקים וכיף שיכול להימשך ליום אחד בפארק ועד לעשרה ימים מלאים.

על אף שמומלץ לבקר בדיסני וורלד יותר מיום אחד, מבקרים רבים מגיעים לפארק כחלק מטיול מתוכנן שמאפשר להם זמן מוגבל מאוד בפארק, במצב שכזה מומלץ לרכוש כרטיס סטנדרטי לדיסני וורלד (Park Pass).
כרטיס סטנדרטי יעניק לכם את האפשרות להיכנס לפארק אחד מארבעה הפארקים של דיסני וורלד באורלנדו, להשתמש בשירות ההסעות וליהנות מהמופעים בפארקים השונים: מג'יק קינגדום, אפקוט, ממלכת החיות ואולפני הוליווד של דיסני.
הכרטיס תקף ליום אחד אך ניתן לרכוש כרטיס לפי טווח של ימים וככל שתרכשו יותר ימים ככה המחיר ליום יורד.
שימו לב לאיזה פארק אתם מזמינים את הכרטיס, תכנון חופשה בדיסני וורלד אורלנדו השתנה ובעידן הדיגיטלי אנחנו מוותרים על הספונטניות ומקבלים את האפשרות לתכנן את היום שלכם באפליקציה של דיסני שתאפשר לכם לקבל את המידע, להזמין תורים מהירים, לתכנן את היום שלכם, לקבל מפה לפארקים של דיסני וורלד עם עדכונים שוטפים ואפשרויות רבות שיעזרו למשפחה או זוג שרכשו כרטיס ליום אחד וכמובן למספר ימים.

Powered by GetYourGuide

רוכשים אונליין: כמה עולה כרטיס לדיסני וורלד אורלנדו?

כאמור, עלות הכרטיס מחושבת ומשתנה בהתאם למספר הימים שתבחרו לשהות בפארק, עלות מחירי כרטיסים לדיסני וורלד יכולים להשתנות בהתאם לחבילה שרכשתם או בהתאם לתקופה.
כלל חשוב הוא לרכוש את הכרטיסים שלכם באינטרנט רשמי לכרטיסי דיסני, מומלץ שלא לרכוש כרטיסים דרך דוכני תיירות באורלנדו או אתרים לא רשמיים למכירת כרטיסים.
טווח ימי הכרטיסים מתחיל בטווח של 109$-159$ ליום והחל מ- 55$ ליום בכרטיס למקסימום 10 ימים (תלוי גיל), החודשים הזולים הם ספטמבר-נובמבר (אחרי חופשת הקיץ) וחודש השיא הוא בדצמבר בו דיסני משנה את פניה לתקופת החגים (חג המולד) ובחודש הזה מחירי הכרטיסים יעלו עשרות דולרים יותר.

אין צורך לחפש איפה רוכשים כרטיסים לדיסני, לחצו מטה ורכשו כרטיסי כניסה לדיסני וורלד לפי טווח התאריכים הרצוי והפארקים הנבחרים:
לחצו כאן לרכישת כרטיסים לפארקים של דיסני וורלד אורלנדו

אז מה האידיאל? מה לרכוש?

רכישת כרטיס רגיל לדיסני ובאותו יום ללכת למג'יק קינגדום שמצריך יום שלם. במקביל ליום אחר לקנות כרטיס הופר וללכת להוליווד / אפקוט / ממלכת החיות (משמע 2 פארקים ביום). לא תצליחו 3 פארקים ביום כי תהיו גמורים מעייפות וגם מבחינת זמנים לא תספיקו.

Fast Pass בדיסני וורלד? הכירו את Disney Genie!

אם אתם רוצים לדלג בין פארקים, ניתן לבצע זאת באמצעות כרטיסי הופר של דיסני, הופר טיקט מאפשר לכם לדלג בין ארבעה הפארקים של דיסני וורלד באורלנדו ומתאים לאנשים שמבקרים בדיסני וורלד יומיים ומעלה.
אם אתם רוצים להיות ספונטניים ניתן לקפוץ בשעה 14:00 לפארקים נוספים, מבקרים רבים יבחרו דווקא לחלק את הימים שלהם ליום לכל פארק כדי לחוות בצורה טובה את כל הפארק, במידה ותרצו לעבור בין פארקים כדאי לבחון את הזמן שייקח לכם להמתין לרכבל שלכם.
רוצים לבקר בשני פארקים של דיסני ביום אחד? לכניסה למדריך כרטיסי Hopper דיסני – לחצו כאן.

לקראת סוף 2019 בדיסני השיקו את שירות סקייליינר, רכבל ארוך שמאפשר למבקרים בפארקים של דיסני לעבור בין אזורים שונים בפארקים.
סקיילינר יעביר אתכם בין 5 תחנות: האזורים השונים באפקוט, אולפני הוליווד של דיסני ומסלול קצר נוסף.
כל רכבל יכול להכיל עד עשרה מבקרים, במידה ומבקר נכנס עם כסא גלגלים או קורקינט חשמלי ניתן יהיה להכניס רק שישה אנשים.

אתם שאלתם על כרטיסי דיסני - אנחנו ענינו!

הכרטיס מאפשר לכם כניסה לפארק אחד ליום, ליהנות מהסעות בפארקים, מופעים, מתקני ואטרקציות שונות. כדי לנצל את הכרטיס בצורה טובה הורידו את האפליקציה של דיסני.

כן, ישנם מבקרים רבים שבוחרים פארק אחד כחלק מטיול באורלנדו. ניתן לרכוש כרטיס ליום אחד ועד עשרה ימים, המחיר ליום משתנה בהתאם.

את שירות Fast Pass החליף שירות  Disney Genie באפליקציה או Disney Genie+ בגרסה המשודרגת, בין היתר תוכלו ליהנות מתור מהיר לחלק מהמתקנים ומערכת המלצות לפעילויות.

הכרטיס מתאים לאנשים שמבקרים בפארק ליומיים ומעלה, הכרטיס יאפשר לכם לדלג בין פארקים, את המעבר בין הפארקים תוכלו לבצע באמצעות שירות רכבל סקייליינר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide
Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן