דיסני
Search
Close this search box.

כרטיסי כניסה לדיסני וורלד "Hopper" – לראות 2 פארקים ביום אחד

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

הכירו את כרטיס דיסני הופר

כרטיסי הופר לדיסני וורלד יאפשרו לכם לראות שני פארקים ביום אחד ולהפוך את החוויה למיוחדת עוד יותר. למי כרטיס Hopper דיסני מתאים? מה כלול בכרטיסי הופר? כמה זה עולה? והאם כרטיסי הופר שווים?

יותר מפארק אחד ביום עם כרטיסי הופר לדיסני וורלד

מבקרים רבים בדיסני וורלד אורלנדו לא מכירים את האפשרות לראות יותר מפארק אחד ביום, אופציה שמותאמת לכאלו שאין להם הרבה ימים ורוצים לראות את כל הפארקים.
לפני שתרכשו כרטיסים לדיסני וורלד כדאי שתכירו את
כרטיס הופר (Hopper Tickets) – כרטיס כניסה ליותר מפארק דיסני אחד ביום.
כרטיסים רגילים לדיסני וורלד תקפים לפי הפארק שרכשתם, משמעות הדבר שתוכלו לרכוש כרטיס לטווח של יום ועד עשרה ימים ולבחור את הפארק שתבקרו בו בכל יום, אם תרצו לבקר בפארק אחר תצטרכו להמתין ליום הבא, כרטיסי הופר יקרים יותר אך מאפשרים לכם לדלג בין הפארקים באותו היום.

נכון להיום, בדיסני פתחו את אפשרות Park Hopper החל מהשעה 14:00, החל משעה זו תוכלו לדלג לפארק הבא שלכם, לפי מבקרים רבים נראה שהחלוקה הגיונית ומאפשרת לכם ליהנות בצורה שווה משני הפארקים.
מבקרים עם כרטיסי Hopper יוכלו להתחיל את היום שלהם בממלכה הקסומה ולסיים אותו באפקוט או דווקא באולפני הוליווד וההיפך, כך למשל תוכלו ליהנות באותו היום מממתקן ספייס מאונטן וגם מהמשימה חלל.
החוויה הרגילה של דיסני אמורה להספיק למרבית המבקרים, כל פארק מושקע מספיק ליום אחד ופארקים כדוגמת הממלכה הקסומה יוכלו לרגש גם ליומיים, למרות זאת אנשים רבים רוצים לנסות לגוון או לחוות רק את המתקנים הפופולאריים ביותר באותו היום וגישה כזו יכולה תוביל אתכם לשקול לרכוש כרטיסי הופר.

Powered by GetYourGuide

למי כרטיס הופר מתאימים?

כפי שכבר הבנתם פארק הופר הוא חוויה של גיוון והנאה מעולמות שונים ביום אחד, החוויה המיוחדת הזו לא תתאים לכל המבקרים וחשוב לשקול אם זה בדיוק מה שאתם צריכים.
בדיסני ניתן למצוא תקופות וימים מסוימים בשנה שחלק מהפארקים פתוחים מעבר לשעות הפעילות הרגילות, כשיש יותר זמן כרטיס הופר הופך למשתלם יותר.

כרטיס הופר לא יתאים לאנשים שמגיעים ליום אחד, במרבית המקרים מדובר על אנשים שטרם ביקרו בדיסני וורלד או אנשים שטרם ביקרו בפארק הספציפי הזה ומעוניינים ליהנות מיום שלם בפארק, אם אתם מבקרים בדיסני וורלד ליומיים ומעלה תוכלו לשקול רכישה של כרטסי הופר.
במרבית המקרים משפחה עם ילדים קטנים לא תעדיף את פארק הופר, טיול עם ילדים קטנים יצריך מכם אנרגיות רבות, זמן רב יותר ולעיתים גם עגלות שיקשו עליכם במעברים בין פארק לפארק.

כמה כרטיסי הופר לדיסני עולים?

הכרטיסים הרגילים לדיסני וורלד אינם זולים והכרטיסים הופכים ליקרים יותר בכל תקופה, כך גם כרטיסי הופר, המחירים של דיסני כיום מציגים עלות של 315$ לכרטיס הופר ליומיים (300$ לילד) וכל יום נוסף יוסיף לכם כמה עשרות דולרים.
חשוב לקחת בחשבון את הוצאות המלון, כרטיסי טיסה והוצאות מזון, שתייה ומזכרות בתוך הפארקים.

לשלב תור מהיר עם כרטיס הופר

אם בחרתם בכרטיס הופר, מומלץ להתעניין גם ב Disney Genie (בעבר נקרא FastPass), אפשרות באפליקציה של דיסני שתאפשר לכם לקבל תור מהיר לחלק מהמתקנים (עד 2 מתקנים ליום) ומערכת דיסני שתדע להציע לכם אפשרויות ומיקומים שונים בפארק כדי לייעל ולשפר את החוויה שלכם, בדיסני מאפשרים גם את Disney Geni+ שדרוג בתשלום עם תור מהיר לרוב האטרקציות ותשלום לתור מהיר עבור האטרקציות הפופולאריות והעמוסות.
שילוב של כרטיס הופר ודיסני ג'יני יאפשר לכם ליהנות מהמתקנים במהירות ולהספיק את כל הדברים הטובים בשני הפארקים שתרצו לבקר בהם באותו היום, למדריך דיסני ג'יני ואפשרויות רבות נוספות באפליקציה של דיסני – לחצו כאן.

תחבורה: איך עוברים מפארק לפארק בדיסני וורלד?

כל הכרטיסים של דיסני כוללים תחבורה, גם המעבר בין פארק לפארק בעצמכם או באמצעות התחבורה של דיסני הוא שיקול מבחינת הזמנים והנוחות שלכם לעבור בין פארק לפארק באותו היום.
בדיסני מאפשרים לכם כיום להשתמש ברכבל דיסני סקיילנייר (Disney Skyliner), אפשרות לעבור בין הפארקים, ליהנות מהנוף המרהיב ובאמצעות מספר תחנות (עד עשרה מבקרים בכל רכבל או שישה כאשר צריכים להכניס כסא גלגלים).
אם בחרתם באפשרות הזו תכננו את הזמנים וקחו בחשבון שיש תור לרכבל.

מה זה הופר פלוס לדיסני וורלד?

בדיסני תמיד יספקו עבורכם את האפשרות לשדרג את השדרוג, בעוד כרטיס רגיל מכניס אתכם לפארק אחד ביום ובכרטיס הופר תוכלו לעבור בין הפארקים, כרטיס הופר פלוס (Hopper Plus) יאפשר לכם לדלג בין פארקים "קטנים" נוספים של דיסני וורלד.
כרטיס הופר פלוס יקר בכמה עשרות דולרים יותר מהופר ולא מבוקש כמו מקבילו (במיוחד לא בקרב ישראלים שמבקרים בדיסני וורלד), הכרטיס מאפשר לכם לדלג לפארקים: Blizzard, Typhoon Lagoon, סיבוב גולף בדיסני אוק טרייל, ESPN Wide World of Sports Complex ו – Disney's Fantasia Gardens.
קחו בחשבון שקיימת אפשרות לרכוש כרטיס בסיסי פלוס כניסה אפשרות כניסה לפארקים הנוספים של דיסני, האפשרויות פתוחות בפניכם.

אתם שאלתם - אנחנו ענינו!

בעוד שהכרטיס הרגיל של דיסני וורלד מאפשר לכם פארק אחד ליום, כרטיס הופר מאפשר לכם לדלג בין פארקים החל מהשעה 14:00.

כרטיסי הופר מתאימים למבקרים בדיסני וורלד מיומיים ומעלה, זוגות או משפחות עם ילדים שיכולים לעמוד במעברים בין פארק לפארק.

כרטיס הופר למבוגר נע בסביבות 315$ למבוגר ו- 300$ לכרטיס עבור יומיים, כל הוספת יום ייקר לכם את הכרטיס בכמה עשרות דולרים.

כן, באפליקציה של דיסני ימתין לכם דיסני ג'יני או דיסני ג'יני פלוס, תוכלו לקבל תור מהיר לחלק מהמתקנים ומערכת המלצות מתקדמת. שילוב דיסני ג'יני עם כרטיסי הופר הוא השילוב המומלץ.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide
Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן