דיסני
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מזג אוויר בדיסניוורלד

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

מזג אוויר בדיסניוורלד – מתי מומלץ להגיע מבחינת עונות שנה ומזג אוויר, מה לדעת ולעשות אם יש גשם, מתי הכי מומלץ להגיע, מה עושים אם יש סופה / טורנדו ורכשתי כרטיסים

כל הטיפים וההמלצות בנוגע למזג אוויר ועונות שנה

טיול לאורלנדו פלורידה זוהי אחת החוויות התיירותיות הטובות ביותר למשפחות עם ילדים אבל לא רק. מה שהופך את אורלנדו לכל כך אטרקטיבית אלה פארקי השעשועים הרבים שנמצאים בה או בסביבתה. נתון נוסף שהופך את אורלנדו ליעד פופולרי זהו מזג האוויר שלה.

אם אתם מתכננים טיול לאורלנדו ככל הנראה אתם לא תוותרו על ביקור בפארק השעשועים דיסניוורלד. הפארק הגדול והפופולארי ביותר באורלנדו, הפארק בו ההנאה מובטחת לכל המשפחה עם מגוון בלתי נגמר של אטרקציות פעילויות ומופעים.

על אף שמזג האוויר באורלנדו נוח רוב ימות השנה ישנם ימים ותקופות בהם מזג האוויר פחות נעים וזוהי תקופה שפחות מומלץ לבקר בעיר ובטח לא בפארק השעשועים דיסניוורלד אורלנדו. 

כאשר אתם מתכננים את הטיול שלכם בדיסני וורלד, תצטרכו לקחת בחשבון את מצב מזג האוויר כאשר אתם נמצאים בעיר. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם לבחור את תאריך הנסיעה שלכם מומלץ לבחור בחודשים מסוימים שנחשבים נוחים יותר מבחינת מזג האוויר.

לאחר שבחרתם את תאריכי הנסיעה שלכם, יש לתכנן איך לארוז את המזוודה מה צריך לקחת מבחינת בגדים ואיך אפשר להתכונן מראש לשינויי מזג האוויר, אורלנדו נהנת ממזג אוויר טרופי שיכול להפתיע, אז מתי מומלץ להגיע לדיסני וורלד מבחינת עונות השנה ומזג אוויר, מה צריך לדעת ואיך צריך להתכונן, כל זאת ועוד במאמר הבא.

הזמן הטוב ביותר לבקר בדיסני וורלד אורלנדו

אם בוחנים מתי הכי מומלץ לבקר בדיסני וורלד אורלנדו מבחינת מזג האוויר, כדאי לקחת בחשבון שככל הנראה ככל שתנאי מזג האוויר יהיו יותר אופטימליים בדרך כלל גם התפוסה של התיירות בעיר תהיה גבוהה מאוד מה שיכול לייצר עומסים ואינספור אנשים שמחכים בתור.

הזמן הטוב ביותר לבקר בדיסני וורלד אורלנדו מרץ, אפריל ותחילת מאי –  כמובן שלא ניתן לערוב על מזג האוויר, אך בדרך כלל  הטמפרטורות הנוחות ביותר הן בסביבות מרץ, אפריל ותחילת מאי, זה עדיין לפני עונת ההוריקנים. עבור אנשים רבים זה חם מספיק כדי לשחות בבריכות של דיסני או בחופי הים.

עם זאת כדאי לקחת בחשבון בחודשים מרץ ואפריל יכול להיות מדי פעם קר בעיקר בשעות החשכה, בתחילת מאי מזג האוויר יכול להיות מעט חם, מומלץ לארוז בגדים קלילים וגם לקחת מעט בגדים מעט יותר חמים.

אוקטובר ונובמבר – חודשים אלו גם נחשבים לתקופה טובה לטייל באורלנדו ולבקר בדיסני וורלד. עם זאת כדאי לקחת בחשבון שבתקופה זו עדיין יכולים להיות הוריקנים, עם סבירות יותר גבוהה שהם יתרחשו בחודש אוקטובר. 

מזג האוויר בשעות היום נוטה להיות לעיתים קרובות חם מעט עם פחות גשם מאשר בקיץ. ככל שמתקרבים לאוקטובר, כך הטמפרטורות מתחילות להיות מתונות יותר, והסיכוי שיהיה גשום קטן יותר. הטמפרטורות יכולות להשתנות, אך בדרך כלל יש טמפרטורות גבוהות נוחות ומתונות ומזג נוטה להיות יבש יותר.

דצמבר, ינואר, פברואר –  אם אין לכם בעיה עם מזג אוויר קר החודשים דצמבר ינואר ופברואר האמנם יהיו יותר קרים אך ככל הנראה מזג האוויר יהיה יבש לכל אורך הביקור שלכם. גשם יורד באופן נדיר וזאת לא תקופת ההוריקנים, כמו כן התפוסה בעיר נמוכה יחסית כך גם בפארק השעשועים דיסני וורלד אורלנדו.

מה עושים במקרה של מזג אוויר קיצוני בעת ביקור בדיסני וורלד

פארק השעשועים דיסני וורלד אורלנדו ממוקם במרכז פלורידה, מה שאומר שבתקופות מסוימות בשנה בהחלט קיים הסיכוי שסופת טורנדו או הויריקן יעברו בסביבת הפארק ויגרמו לשיבושים עיכובים ואפילו סגירת הפארק. 

עונת ההוריקנים באורלנדו מתרחשת בין תחילת יוני לסוף נובמבר. הסיכון הגבוה ביותר להוריקנים הוא בין ספטמבר לאוקטובר, מכיוון שהם מושפעים יותר מטמפרטורות הים החמות. למרות שהסיכוי של סופות הוריקן לפגוע ישירות במיקום מסוים הוא קטן, כדאי להיות מודעים ולעשות שיעורי בית על תחזיות מזג האוויר במהלך הביקור שלכם בעיר.

אם אתם מתכננים את הביוקר בפארק בעונת ההוריקנים חשוב לדעת מה הן האפשרויות העומדות בפניכם במידה ואתם נתקלים במצב של מזג אוויר קיצוני. חשוב להיות עם אצבע על הדופק ולבדוק את מזג האוויר במידה ויש התראת הוריקן תוכלו לדעת זאת מספיק זמן מראש.

דיסני וורלד אורלנדו מאפשרים לכם לשנות או לבטל את הכרטיסים אם תודיעו להם שבוע מראש במידה והוצאה אזהרת הוריקן על ידי מרכז ההוריקנים הלאומי לאזור אורלנדו, הזמנות של כרטיסים וחבילות ואת רוב  הזמנת החדרים הוזמנו ישירות מול דיסני יבוטלו ללא דמי ביטול או שינוי שהוטלו על ידי דיסני.

מה לעשות בדיסני וורלד כשיורד גשם

מסופות רעמים של אחר הצהריים באורלנדו שמגיעות כמו שעון בקיץ ועד לטפטוף קל, גשם אינו נדיר בדיסני וורלד. במידה ויש גשם זאת פחות בעיה מפני שרוב האטרקציות מקורות וסגורות, אם זאת מומלץ להצטייד מראש במטריות ומעילי גשם. 

כשיורד גשם בדיסני חזק שמשפיע על המבקרים, אטרקציות מסוימות ייסגרו מסיבות בטיחותיות, זה לא אומר שהביקור נהרס מפני שיש המון אטרקציות פעילות שיספקו לכם כיף בלתי נגמר. שיורד גשם בחוץ זאת הזדמנות מעולה לצפות במופעים הרבים והמרהיבים בפארק.

תוכלו לצאת למסע ברכב סגור לספארי ולראות את מגוון בעלי החיים במקום. נצלו את האטרקציות והמתקנים הסגורים וכמובן תוכלו ליהנות מקניות בקניון או לאכול ארוחה טובה באחת מהמסעדות הרבות שפזורות ברחבי הפארק.

שאלות ותשובות בנוגע למזג האוויר באורלנדו מתי לכדאי לטוס

החודשים הטובים ביותר לביקור בדיסניוורלד אורלנדו הם מרץ, אפריל ותחילת מאי. בחודשים אלה מזג האוויר אידיאלי הטמפרטורות מאוד נוחות, זה לפני תקופת ההוריקנים ואין הרבה גשמים. כדאי לקחת בחשבון שבחודשים אלו הביקוש אחר דיסני וורלד אורלנדו הוא מהגבוהים ביותר. גם החודשים אוקטובר נובמבר עדיין מומלצים מבחינת מזג האוויר 

בדרך כלל עונת ההוריקנים באורלנדו מתרחשת בין תחילת יוני לסוף נובמבר. ספטמבר אוקטובר הם החודשים בהם הסיכוי להיתקל בהוריקן הוא הגבוה ביותר. בהחלט כדאי לבדוק מה המצב התחזית לפני שאתם מתכננים לבקר בדיסני וורלד. ניתן לבדוק במרכז ההוריקנים הלאומי באזור אורלנדו האם הוצאה אזהרת הוריקן בתאריכים של הביקור שלכם.

כמובן אורלנדו היא עיר שהתברכה בלא מעט גשמים, פארק השעשועים דיסני וורלד אורלנדו מכיל מגוון גדול של אטרקציות ומתקנים מקורים, כמו כן יש המו מתחמים סגורים בפארק בהם תוכלו להנות ממופעים מעולים, לאכול במסעדות שוות, וכמובן לעשות קניות בקניונים של הפארק. שווה לתכנן מראש את הטיול במיוחד אם אתם יודעים שהתחזית חוזה גשמים ביום בו אתם מבקרים בפארק ולבדוק איזה אטרקציות פעילות ומה כדאי לעשות.

בהחלט ייתכנו מצבים של מזג אוויר קיצוני שעלול לשבש, לעכב או אפילו לסגור את הפארק. במידה וקורה מצב כזה דיסני וורלד מתחייבים לשנות א תאריך הכרטיסים או לבטל אותם לגמרי. בכל מקרה זה על אחריותכם לבדוק את התחזית לפני מועד הביקור לוודא שאין אזהרת הוריקן, במידה ויש עליכם להודיע לדיסני וורלד מה אתם מעוניינים לעשות לפחות שבוע מראש.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן