דיסני
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צרכים מיוחדים? כסא גלגלים? דיסני וורלד לאנשים עם מוגבלויות

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

אתר הנופש דיסני וורלד אורלנדו הוא פארק השעשועים מהפופלריים בעולם, הפארק הענק אשר משתרע על פני שטח של יותר משלושים אלף דונם מכיל מספר עצום של אטרקציות מלהיבות, פעילויות ייחודיות, מופעים והרפתקאות לכל המשפחה.

אחד היתרונות של דיסני וורלד אורלנדו הוא שהפארק נגיש לאנשים עם צרכים מיוחדים ואנשים עם מוגבלויות וכסא גלגלים. אין שום סיבה שבעולם שהם לא יהנו בדיוק כמו כולם, ואכן כולם יכולים לבקר בפארק ולבלות בנעימים.

הגישה של פארק השעשועים דיסניוורלד לסיוע לאורחים עם מוגבלויות מבטיחה שכל אורח יוכל ליהנות בפארקים בלי הבדל. עבור משפחות עם אדם אחד או יותר הזקוקים לעזרה, שירות הגישה לנכים של דיסני וורלד בהחלט יכול לעשות את ההבדל, לעזור להפוך את הטיול לנוח ובלתי נשכח לכולם בני המשפחה.

שירותי גישה לנכים ובעלי מוגבלויות בדיסני וורלד (DAS)

מבקרים עם מוגבלויות בפארק דיסני וורלד אורלנדו יכולים ליהנות מחווית נגישות טובה לפארק דיסני יש מחויבות לספק סביבה מסבירת פנים, מכילה וחוויות נגישות לכל המבקרים. כחלק ממחויבות זו דיסני וורלד מציע, שירות גישה לנכים (DAS) התוכנית מוצעת בפארקי השעשועים של דיסני וורלד כדי לסייע למבקרים אשר מתקשים ולא יכולים לעמוד בתור.

מלבד העמידה בתורים, שירות הגישה לנכים של דיסני וורלד מספק סיוע למבקרים ולמשפחות עם מוגבלויות בניווט בקלות ולהנות מהחוויה בפארקים. היא נועדה לסייע לכל האורחים המתקשים להמתין בתורים. במקום לחכות פיזית בתור, אתם מקבלים הודעה מתי זמן טוב להגיע.

לאחר ששידרגו את התוכנית של שירותי הגישה לנכים ובעלי מוגבלויות כיום זה עובד באופן דיגיטלי. הוא משולב בכרטיס הכניסה הוא בטלפון הנייד כך שאתם מגיעים לאטרקציות אין צורך להמתין ובאמצעות הכרטיס תוכלו להיכנס בלי להמתין בתור.

שירותי גישה לנכים ובעלי מוגבלויות בדיסני וורלד איך זה עובד?

כל מבוגר או ילד עם מוגבלות שעלולים לסכן אותם בעת ביקור בפארק, מוגבלות אשר מונעת מהם ליהנות באופן מלא מהפארקים או להמתין בתור כמו כולם זכאי לשירותי הגישה לנכים ובעלי מוגבלויות (DAS). זה כולל מבקרים עם פציעות או מוגבלויות גלויות או כאלה עם מוגבלויות פחות גלויות, שאינן נראות לעין, אך עלולות להשפיע על החוויה שלהם.

מבחינת כסא גלגלים גם ללא שירותי הגישה של הפארק בכל עמדה ומתקן יהיה אדם שיעזור לכם לעלות ולהיכנס לתוכו. כדי לקבל את גישת (DAS) צריך להיות נוכח במקום ולקבל את הכרטיסים כדי להשלים את התהליך. 

זהו תהליך קצר אשר אורך משהו כמו עשר דקות. תקבלו שם הדרכה מלאה מהצוות של הפארק איך להשתמש בכרטיס ומה אתם צריכים לעשות כדי לתקף אותו. אינך צריך להביא אישור מרופא או אפילו לחשוף את הפרטים עליכם או על מוגבלויותיו של האדם.

במהלך שדרוג השירות הגישה לנכים של דיסני וורלד הם הוסיפו תכונה חדשה באפליקציה של הפארק (My Disney Experience) לאחר שנכנסתם לאפליקציה של פארק, כפתור (DAS) מופיע באפליקציה במקום ברור. ניתן לגשת אליו על ידי לחיצה על שלוש השורות התחתונות וגלילה מטה בתפריט. 

באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל מידע חשוב, לדעת איפה וכמה זמן יש לחכות בכל תור באטרקציות בפארק כמו גם להזמין עזרה במידת הצורך. מבקרים אשר משתמשים ב (DAS) מקבלים בדרך כלל גישה מיידית לכניסה לאטרקציות. השימוש באפליקציה של הפארק עוזרת לכם לעשות בחירות ומאפשרת לכם ללכת פחות לאטרקציות 

את השירות ניתן לקבל לאחר שמבצעים שלושה שלבים, הראשון זוהי הרשמה ניתן להירשם דרך וידאו חי או דרך האתר, קביעת זמני הגעה ועזיבה, הביקור בפארק וקבלת השירות.

השכרת עגלות וכסא גלגלים בדיסניוורלד אורלנדו

כדי להבטיח חוויה מושלמת לכולם דיסני וורלד אורלנדו, מציע מגוון שירותים כדי לעזור לאורחים עם מוגבלויות. כולל אלה על הספקטרום האוטיסטי, השירותים כוללים, השכרת עגלות וכסא גלגלים, גישה לאטרקציות, אזורי הפסקה, שירותים נלווים, מדריכים מועילים לאטרקציות ועוד.

במידת הצורך, ניתן לשכור עגלה, כיסא גלגלים או קטנוע ממונע ליום או יותר באתר הנופש דיסני וורלד. יש מספר חנויות ייעודיות אשר ממוקמות סמוך לכניסות הראשיות של הפארקים. מספר חברות השכרה פרטיות זמינות גם במקום וניתן לאתר אותן באתר האינטרנט של הפארק.

כמו כן ניתן גם להשכיר עגלות כסאות גלגלים לאורחים עם מוגבלות, כולל בעלי מוגבלות קוגניטיבית או אוטיזם שצריכים להישאר בעגלה רוב או כל הזמן בתור אטרקציות, כדי להשכיר עגלה או כסא גלגלים, יש לבקר בלובי של קשרי לקוחות בפארק על מנת לקבל את תג הזיהוי המתאים.

לתכנן מראש את הביקור שלכם זהו פרט חשוב ביותר כדי להפוך את החוויה שלכם להרפתקה מוצלחת, לא רק עבור האדם עם המוגבלות, אלא עבור המשפחה כולה. תכננו מראש לוח זמנים, צפו בסרטונים תלמדו את מפות הפארק וכמובן הכינו את האדם עם המוגבלויות לחוויה שהוא עומד לעבור.

כל מה שרציתם לשאול על דיסני וורלד לאנשים עם מוגבלויות

כמובן, דיסני וורלד אורלנדו הוא פארק שעשועים לכולם. ניתן לקבל שירותי גישה לאנשים עם מוגבלות בפארק כך שהחוויה תהיה מוצלחת ובלתי נשכחת עבור כל בני המשפחה. במידה ואתם מעוניינים בשירות קחו בחשבון שיש להזמין אותו מראש.

דיסני וורלד אורלנדו הוא פארק ידידותי לבעלי מוגבלויות ולכסא גלגלים. הפארק מפעיל שירותי גישה לנכים ובעלי מוגבלוית אשר נקרא (DSA), השירות כולל, השכרת עגלות, השכרת כסא גלגלים, גישה לאטרקציות, אזורי הפסקה שירותים נלווים ועוד.

כל מי שמתמודד מוגבלות המקשה על ההמתנה בתור הרגיל. אם אתם משתמשים בכיסא גלגלים או קטנוע ממונע או מוגבלויות אחרות שאינן קשורות לניידות ומקשות על ההמתנה בתור הרגיל, תוכלו לקבל את האישור. לאלה שנעזרים בכיסא גלגלים יש עזרה בכל אחד מהמתקנים והפעילויות השונות ברחבי הפארק גם ללא שירותי הגישה.

כדי לקבל את השירות יש כמה שלבים פשוטים שצריך לעבור. בשלב הראשון יש להירשם באתר האינטרנט או באמצעות וידאו חי. בשלב השני אתם קובעים את לוח הזמנים, מתי מגיעים ומתי עוזבים, בשלב השלישי יש להגיע לשירות הלקוחות של הפארק אשר נמצא בכניסה הראשית של כל אחד מהפארקים השונים שם תקבלו כרטיס מיוחד והסברים על ההתנהלות בפארק.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן