דיסני

איך מגיעים משדה התעופה לפארקים של דיסני

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

פארק השעשועים דיסני וורלד אורלנדו הוא אחד הפארקים הכי טובי בעולם. מדי שנה פוקדים את הפארק מיליוני מבקרים מכל רחבי העולם שמגיעים לחוות את הקסם של דיסני וורלד. את הטיול לפארק חשוב לתכנן מראש, זה אומר לסגור תאריכים ולקנות כרטיסים וכמובן לדאוג לדרכי הגעה משדה התעופה אל הפארק וחזרה.

 

יש מספר דרכים להגיע משדה התעופה של אורלנדו לפארק השעשועים דיסני וורלד. אם זה באמצעות תחבורה ציבורית, אוטובוס רכבת או מונית, באמצעות רכב פרטי או שתוכלו להשתמש בשירות ההסעות מהפארקים של דיסני וורלד לשדה התעופה.

שירות הסעות בין נמל התעופה הבינלאומי של אורלנדו לדיסני וורלד

דרך מעולה להגיע לפארקים של דיסני וורלד משדה התעופה היא באמצעות חברת שירות ההסעות. ניתן להזמין מראש את השירות כך שאתם נוחתים ואוספים אתכם משדה התעופה. השירות כולל נסיעה באוטובוס ייחודי המעוצב כמו רכבת, משחקים ובידור בתוך האוטובוס וכמובן מקום למזוודות ולכל הכבודה שלכם.

זמן הנסיעה המדויק של האוטובוס מבוסס על שעת ההגעה שלכם, הזמנים תוכננים באמצעות תוכנה מיוחדת שדואגת שכל מהלך האיסוף והנסיעה לא יעלה על שישים וחמישה דקות. ילדים בני שנתיים ומטה יכולים לשבת על ברכי ההורים ולא חייבים לשלם על הנסיעה, כמו כן יש גם כסאות בטיחות לקטנים שבחבורה.

את השירות ניתן ומומלץ להזמין מראש באינטרנט, המחיר של ההסעה הוא 57 שקלים לאדם, לפני הנסיעה יש לבצע צ'ק אין בחברת ההסעות אשר ממוקמת בשדה התעופה בטרמינל B בקומה הראשונה בכתובת, (Airport Blvd, Orlando, FL 32827 1), תוכלו למצוא את המקום בקלות בעזרת השילוט במקום.

כרטיס הנסיעה כולל גם אפשרות ביטול של עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הנסיעה, כמו כן הכרטיס כולל גם דילוג על התורים. מומלץ לרכוש את הכרטיסים מראש ולהבטיח את מקומכם.

מוניות משדה התעופה לדיסני וורלד

למי שזה יותר נוח ומעדיף לנסוע משדה התעופה של אורלנדו לפארק השעשועים דיסניוורלד, ניתן למצוא מוניות בכל אחד מהטרמינלים של שדה התעופה. כדאי לקחת בחשבון נסיעה במונית בדרך כלל תהיה הדרך היקרה ביותר, המחיר הממוצע של נסיעה משדה התעופה לדיסני וורלד נע בין שישים לשמונים דולר כמו כן נהוג גם להשאיר לנהג טיפ.

את המוניות תוכלו למצוא בטרמינל A בקומה הראשונה, במרחבים A22-A25 מוניות בטרמינל B נמצאו בקומה הראשונה בין המרחבים B30-B34, מוניות נמצאות בטרמינל C ברמה השישית. כל המוניות שאוספות משדה התעופה מוסדרות על ידי פקודת כלי הרכב להשכרה של עיריית אורלנדו, המחייבת את קביעת התעריפים לפי מד מונית. 

לא ניתן לסגור מחיר מראש, לכן התעריף הנסיעה יכול להשתנות, ישנן מוניות הפועלות ללא רישיון לכן חשוב לשים לב האם יש במונית תגית המראה שיש לנהג רישיון. (MCO. Mears) זוהי חברת המוניות הפופולריות והטובה ביותר בעיר שמומלץ לנסוע איתה.

אובר או ליפט משדה התעופה של אורלנדו לדיסני וורלד

דרך נוספת להגיע משדה התעופה לפארקים של דיסני, היא באמצעות אחת מאפליקציות ההסעות אובר או ליפט שהפכו לדרך פופולרית לנסוע ממקום למקום. לאחר שאתם מורידים את האפליקציה, תוכלו לפתוח אותה ולהזין את היעד שלכם

האפליקציה מאוד יעילה ותוכלו לדעת מראש את מחירי הנסיעה, יחד עם זמני איסוף או החזרה משוערים. בסך הכל, (Uber או LYFT) נוחות לשימוש, האיסוף נמשך בדרך כלל דקות ספורות בלבד בשעות הלילה המאוחרות לעיתים ההסעה יכולה מעט להתאחר.

מחיר ממוצע של נסיעה באובר או ליפט משדה התעופה של אורלנדו לפארקי השעשועים של דיסני וורלד נעים באזור הארבעים דולר, אך המחיר תלוי במספר גורמים שיכולים לייקר את הנסיעה. במידה ואתם נוסעים בשעת השיא המחיר יכול לעלות ולהגיע אפילו לשמונים דולר.

השכרת רכב בנמל התעופה של אורלנדו

הדרך הטובה ביותר לשכור רכב עבור נסיעה לפארק השעשועים דיסני וורלד היא לשכור רכב מאחת מחברות ההשכרה בנמל התעופה הבינלאומי של אורלנדו. כמו כן ניתן לשכור רכב גם מחברת ההשכרה של דיסני פתרון מעולה אם אתם רוצים לשכור את הרכב לתקופה קצרה.

במידה ואתם משכירים רכב עבור נסיעה לדיסני וורלד יש לקחת בחשבון שמלבד, דמי השכירות ודלק ככל הנראה שתצטרכו לשלם גם על חנייה בפארק. המחירים משתנים מדי זמן ומבוססים על מועד ההזמנה שלכם, מחיר של חנייה באתרי נופש, 15 דולר ללילה אתרי נופש בינוניים, $20 ללילה אתרי נופש דלוקס, $25 ללילה 

כל מה שרציתם לשאול על דרכי הגעה משדה התעופה לדיסני וורלד

כן ניתן להגיע אל הפארקים של דיסני מנמל התעופה הלאומי של אורלנדו באמצעות שירותי הסעות. את השירות מומלץ להזמין מראש באינטרנט, מבחינת כסף זוהי הדרך הזולה ביותר להגיע לפארק. מחיר של נסיעה יעלה לכם 57 שקלים לאדם.

לא אין כרגע רכבת אשר מגיעה משדה התעופה של אורלנדו אל הפארקים של דיסני וורלד, בעבר החל פרויקט של הקמת מסלול אך בסופו של דבר הוא בוטל.

באופן יחסי הנסיעה במונית משדה התעופה של אורלנדו לפארקים של דיסני וורלד היא היקרה ביותר, מחיר של נסיעה נע בין שישים לשמונים דולר תלוי בשעות העומסים. 

כן ניתן לשכור את השירותים של אובר או ליפט, כיום זוהי דרך פופולרית לנסוע בארצות הברית ממקום למקום, מחיר של נסיעה נע בסביבות ארבעים דולר, עם זאת כדאי לקחת בחשבון שהמחירים עלולים להשתנות בהתאם לשעות העומס. את השירות ניתן להזמין לאחר שאתם מורידים את האפליקציה

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן