דיסני
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הופעות בדיסניוורלד תהלוכות ומופעים שאסור לפספס

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

תהלוכות & מופעים בדיסניוורלד שאסור לפספס – שעות, מיקום,מה רואים מה יש שם, מה מיוחד, מתי זה קורה, מה צריך לדעת,

דיסניוורלד כל המופעים הכי שווים

ביקור בדיסני וורלד אורלנדו זוהי חוויה קסומה. פארק השעשועים הענק מכיל מגוון אדיר של אטרקציות מלהיבות במיוחד, פעילויות רבות וכמובן המופעים הייחודיים והמקסימים של דיסני. פארק השעשועים דיסני וורלד אורלנדו הוא אחד מפארקי השעשועים הטובים והמפורסמים בעולם.

חלק בלתי נפרד מהקסם של הפארק אלה הם ההופעות, תהלוכות ומופעים, בכל יום יש בפארק מגוון של תהלוכות ומופעים עם כל הדמויות האהובות והמוכרות שכולם אוהבים של דיסני. דיסני וורלד מחולק לארבעה פארקים שונים, ממלכת הקסם, הוליווד סטודיו, אפקוט וממלכת החיות.

בכל אחד ואחד מהפארקים מתקיימות הופעות שונות ושוות במיוחד שאסור לפספס. כאשר אתם מתכננים את הטיול מומלץ להתעדכן איזה הופעות ותהלוכות יש ומתי הם מתקיימות, לכן אספנו עבורכם את כל ההופעות והתהלוכות של דיסני וורלד אורלנדו.

מופע מלא בנסיכות דיסני, נבלים, זיקוקי דינור, מוזיקה מגניבה
מופע מלא בנסיכות דיסני, נבלים, זיקוקי דינור, מוזיקה מגניבה

מצעדים ותהלוכות הכי טובות בדיסני וורלד אורלנדו

מצעד הפנטזיה של פסטיבל דיסני (Disney Festival of Fantasy Parade) – אחת התהלוכות הטובות ביותר של דיסני שפשוט יהיה חבל לפספס. מצעד הפנטזיה של פסטיבל דיסני מתחיל  בפרונטיר לנד בממלכת הקסם ומתמשך עד לקצה הרחוב הראשי של הפארק. 

טיפים: כדאי לקחת בחשבון שהתהלוכה של מצעד הפנטזיה של דיסני מתקיים רק פעם אחת ביום.

זוהי אחת התהלוכות הכי פופולריות של הפארק לכן מומלץ להגיע ולעמוד לאורך המסלול לפחות חצי שעה לפני שהתהלוכה מתקיימת כדי לתפוס מקום טוב. משך התהלוכה הוא שתיים עשרה דקות.

יום גשום של דמויות דיסני (Rainy Day Character Cavalcade) – בדרך כלל שיש גשם בפארק מבקרים מעדיפים לשהות באטרקציה או באחד המתחמים הסגורים של הפארק. אז אם לא אכפת לכם להירטב תוכלו להרוויח ולראות את המצעד המדהים יום גשום.

התהלוכה מתקיימת בממלכת הקסם, זוהי תהלוכה מרהיבה עם מגוון דמויות של דיסני ומוזיקה מהנה במיוחד באווירה עליזה ושמחה. במשך התהלוכה עוברים כלי רכב עתיקים ומיוחדים עליהם דמויות רוקדות ומלהיבות את הקהל, המופע מתקיים רק בימים שיש גשם.

הזיזו נערו ותרקדו את זה (Move It! Shake It! MousekeDance It! Street Party) – מצעד המשלב מופע מהנה של דיסני לילדים הצעירים יותר. המופע משלב בתוכו את המדיה החברתית וגורם למשתתפים להיות מעורבים. אם תעשו את האשטאג – (#MoveitShakeitPics) בטוויטר במהלך התהלוכה יש סיכוי שהתמונה שלכם תופיע באתר של דיסני.

המופע מתקיים בממלכת הקסם, שדרות סאנסט משך המופע הוא ארוך יחסית והוא נמשך שלושים וחמש דקות. מסלול התהלוכה, הוא מכיכר העיר למרכז בטירת סינדרלה, המופע מתקיים פעמיים ביום בשעה שתיים עשרה וחצי ושוב בשעה רבע לשש בערב.

מופעים שאסור לפספס בדיסני וורלד
מופעים שאסור לפספס בדיסני וורלד

מופעים שאסור לפספס בדיסני וורלד

פנטסמיק (Fantasmic) – אם אתם מבקרים בדיסני וורלד ולא רואים את המופעים המדהימים זה כאילו לא הייתם בדיסני. במופע פנטסמיק מיקי מאוס הוא שוליית המכשף אשר נלחם נגד הנבלים במופע צבעוני במיוחד. המופע מלא בנסיכות דיסני, נבלים, זיקוקי דינור, מוזיקה מגניבה ואינספור אפקטים מיוחדים.

ניתן להזמין חבילות הכוללות ארוחת ערב ומקומות ישיבה מובחרים במקום. המופע מתקיים באולפני הוליווד של דיסני, אורך המופע הוא חצי שעה. מבחינת שעות ותאריכים הם משתנים לפי תאריכים ועונות השנה לכן מומלץ לבדוק זאת מתי שאתם נמצאים בפארק.

נהרות של אורות (Rivers of Light) – מופע מרהיב עם מסר חינוכי כמו כל מה שקורה בפארק ממלכת החיות. על פי העיקרון של  להגן, לשמר ולהיות מודע לחי והסביבה. המופע מתבסס על תאורה מרהיבה בטכנולוגיה חדשה מוזיקה מיוחדת ושימוש במים ואפקטים של מים.

המופע מתקיים בממלכת החיות של דיסני משך המופע הוא חמש עשרה דקות, המופע מתקיים פעם אחת ביום בשעות הלילה, זמני המופע משתנים לפי עונות השנה והתאריכים.

פסטיבל מלך האריות (Festival of the Lion King) – פסטיבל מלך האריות גורם לכל המבקרים להיות מעורבים ולשיר יחד עם המופע. המופע מתקיים באולם מקורה מרהיב ביופיו, בכל אזור באולם יש את הקסם שלו והוא מתוכנן בצורה אינטראקטיבית. 

המופע מתקיים בממלכת החיות של דיסני באזור של אפריקה. משך המופע הוא שלושים דקות והוא מתקיים בכל יום בשעה עשר, אם אתם מעוניינים למצוא מקום טוב מומלץ להגיע לפחות רבע שעה לפני תחילת המופע.

יריד הידידות המלכותי של מיקי (Mickey’s Royal Friendship Faire) – אחד האירועים המקסימים והמומלצים בפארק. כל דמויות דיסני הקלאסיות ועכשוויות מקיימות אינטראקציה קסומה ומוזיקלית הכוללת ריקודים, אפקטים מיוחדים, ומוזיקה מהסרטים הקלאסיים של דיסני.

המופע מתקיים בממלכת הקסם של דיסני בכל יום מספר פעמים ביום, בבוקר בשעה 11:10 אחרי הצהריים בשעה 12:50, שוב בשעה 14:05, 16:00, 17:30.  משך המופע הוא ישרים ושתיים דקות.

למצוא את נמו – המחזמר (Finding Nemo – The Musical) – אחד הסרטים הקלאסיים של דיסני מתעורר לחיים במחזמר מדליק עם כל הדמויות מהסרט כולל את הכוכבים נמו ודורי. המופע כולל ארבעה עשר שירים מקוריים שהולחנו על ידי רוברט לופז וקריסטן אנדרסון לופז.

המופע המקסים משלב אפקטים מיוחדים בטכנולוגיה חדשה, זהו אחד המופעים האהובים על ילדים ומבוגרים כאחד. המופע מתקיים בכל יום, שש פעמים ביום, מומלץ לבדוק את שעות המופעים בזמן הביקור שלכם, משך המופע הוא ארבעים דקות.

היפה והחיה מופע חי (Beauty and the Beast-Live on Stage) – מי לא מכיר את אחד הסרטים הכי קלאסיים של דיסני היפה והחיה, ככל הנראה כולם מכירים. המופע הוא בסגנון ברודווי לסרט הקלאסי היפה והחיה שמתעוררים לחיים במופע מרהיב מלווה באפקטים מיוחדים.

התלבושות ואביזרי הבמה לבדם הופכים את היפה והחיה למופע חובה. המופע מתקיים בכל יום חמש פעמים ביום באולפני הוליווד של דיסני, הממוקמים בשדרות סאנסט, משך המופע עשרים וחמש דקות.

מצעד הפנטזיה של פסטיבל דיסני
מצעד הפנטזיה של פסטיבל דיסני

כל מה שרציתם לשאול על הופעות תהלוכות ומופעים בדיסניוורלד

כן פארק השעשועים דיסני וורלד מציג אינספור הופעות מרהיבות, תהלוכות ומצעדים עם כל הדמויות של דיסני, המופעים והתהלוכות של דיסני הן חלק בלתי נפרד מהחוויה, יש הרבה כאלו וכולם אוהבים אותו החל מהקטן ביותר ועד למבוגר שבחבורה מומלץ להתעדכן מראש לאיזה מופע או תהלוכה אתם רוצים ללכת זה יעזור לכם לסדר ולייעל את היום שלכם.

יש כל כך הרבה שלעיתים זה יכול להיות קשה לבחור, אחת התהלוכות האהובות מכולם זהו מצעד הפנטזיה של פסטיבל דיסני, תהלוכה מרהיבה החוצה את הרחוב הראשי של הפארק עם כל הדמויות שכולנו מכירים שגדלנו עליהם, כדאי לקחת בחשבון מופע זה מתקיים רק פעם אחת ביום.

באופן כללי כמעט כל היום יש מופעים ותהלוכות ברחבי ארבעת הפארקים. תוכלו לקבל את המידע המפורט במפה שתקבלו בכניסה לפארק, או שניתן להוריד את האפליקציה של דיסני שם תוכלו לקבל את כל השעות של כל המופעים והתהלוכות בפארק.

איזה מופעים שווים יש בדיסני וורלד אורלנדו?

דיסני וורלד אורלנדו השקיעו מאוד במופעים השונים שהפארק מציג, לרוב המופעים מבוססים על סרטים קלאסיים של דיסני, בין היתר תוכלו ליהנות במופע מחזר של נמו הדג המפורסם או במופע של היפה והחיה הסרט הקלאסי האהוב של דיסני. פנטסמיק הוא מופע נוסף שבהחלט לא כדאי לפספס כאשר מיקי נלחם מול הנבלים של דיסני.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן