דיסני
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שירות דיסני פלוס בישראל

עזרה בתכנון טיול? השאירו פרטים 👇

שירות דיסני פלוס ישראל מציג תחרות לשירותי התוכן לצפייה בישראל ובראשם נטפליקס וחברות הכבלים והלויין.
כמה עולה להירשם לדיסני פלוס? מה רואים שם? והאם דיסני פלוס טובים יותר מהמתחרים?

מגברים את התחרות: דיסני פלוס בישראל

ביוני 2022 ספק שירותי התוכן, דיסני פלוס (Disney+‎), נכנס אל ישראל ובשיתוף פעולה עם חברת Yes אחרי הצלחה אמריקאית ובינלאומית מהשנתיים האחרונות של חברת הבת של וולט דיסני, הערכות מנויים לשנת 2002 מעודדת במיוחד, כמות המנויים של דיסני מוערכת בכ- 140 מיליון מנויים.
חברת דיסני לא בחרה בישראל במקרה, הישראלים הגבירו באופן משמעותי את צריכת שירותי התוכן ומאז הצלחת נטפליקס בישראל והנוכחות הבולטות חברות ספקי התוכן המשודר בטלוויזיה ישראל נבחרה כאחת מ- 42 מדינות נוספות ששירותי דיסני פלוס יושקו בהן וכן הייתה לאחת המדינות האחרונות מבין רשימת המדינות המתוכננות להשקת השירות של דיסני.
שירות דיסני פלוס מוגדר כתוכן לכל המשפחה, השירות מספק תחרות משמעותית לשאר החברות שמתחילות להוזיל מחירים ולהשיק מותגים זולים יותר מבעבר, בדיסני מעוניינים לספק הבדל בין דיסני פלוס לנטפליקס ושירותי תוכן נוספים מרמת התוכן, חווית המשתמש ועד למחיר.

החברה לא מפלה בין מנוי ישראלי למנוי במדינות שונות מבחינת חווית המשתמש, מנוי דיסני+ יוכל לצפות באיכות גבוהה, להגדיר עד 7 פרופילים שונים לצפייה (כולל פרופיל ילדים בדיסני פלוס), צפייה בעד ארבעה מכשירים במקביל וכמות בלתי מוגבלת של הורדות לעשרה מכשירים שונים.
למרות זאת, בארה"ב נמכרות חבילות שונות כדוגמת דיסני פלוס Hulu (בידור כללי) או דיסני Espn+ (ספורט) עם ערוצים חיים, החבילות עדיין לא הושקו לקהל הישראלי.

רישום: איך נרשמים לדיסני פלוס?

הרשמה לדיסני פלוס היא פשוטה ומהירה, היכנסו לאתר דיסני+ ישראל ולחצו על "הירשמו עכשיו"
מלאו את השם הפרטי שלכם, מספר טלפון נייד וכתבות הדוא"ל ולחצו על "המשך" (ההרשמה לאנשים מעל גיל 18).
בהמשך תקבלו קוד אימות שישלח אליכם אל הטלפון, הקישו את קוד האימות והמשיכו להזנת פרטי תשלום והגדרת הפרופיל.
ניתן לצפות בדיסני פלוס מטלוויזיות חכמות (סמסונג, LG, אנדרואיד TV, אפל TV), במחשב הנייד והנייח (כרום, חלונות, מקינטוש) וסמארטפונים וטאבלטים (אנדרואיד, אייפון ואייפד).

דיסני פלוס – תכני הבית וסדרות נוספות

אז מה יש לראות בדיסני פלוס? דיסני פלוס מציעה תכנים מקוריים, השירות מספק תכנים טובים לכל המשפחה, כ- 500 סרטים שונים ואלפי פרקים של סדרות טלוויזיה שונות.
תכני דיסני אינם רק סרטים מצוירים, בדומה לנטפליקס ושירותים נוספים, כל הגילים יוכלו ליהנות מתכנים מגוונים.
מי שחווה את דיסני בעברו לא יופתע לגלות שדיסני מקדמת את תכני דיסני השונים: אנימציה של וולט דיסני, הפקות דיסני, תכני מארוול, פיקסאר ולוקאס פילם.
בין התכנים הבולטים לשנת 2022 שמשודרים בדיסני פלוס: המנדלוריאן, הספר של בובה פט, לוקה, לשחרר את גאי, אנקאנטו, משפחת סימפסון, פאם וטומי, האנטומיה של גריי, תכני נשיונל ג'יאוגרפיק, מון נייט, קווינז, סיפור הפרברים, שאנג-צ’י, משפחת קרדשיאן, שחור-כזה וסדרות וסרטים נוספים.
בדיסני מציעים בקרת הורים נוחה לשימוש שתאפשר צפייה בטוחה לבני המשפחה.

מחירים / עלויות? כמה עולה מנוי Disney+

דמי מנוי לדיסני פלוס: 39.90 ₪ בחודש או 399 ₪ לשנה (33.25 ₪ לחודש בהתחייבות ל- 12 חודשים).
ברישום מוקדם שדיסני פתחה לפני ההשקה שלה ביוני, החברה הציעה 319 ₪ לשנה, המבצע הזה אינו תקף והמחירים העדכניים אלו המחירים הרגילים לקהל הישראלי.
במידה והמתחרים יורידו מחירים ייתכן שגם דיסני תוריד מחיר כדי לשמור על המחיר הזול אל מול שאר המתחרות, בדומה לנטפליקס ומתחרות אחרות בשוק התוכן, ייתכן ויושק בישראל מנוי דיסני מוזל עם פרסומות.

במה לבחור? נטפליקס או דיסני פלוס?

מה קורה אצל המתחרה המובילה של דיסני פלוס הלוא היא נטפליקס?
בנטפליקס מציעים חבילת בסיס בעלות של 32.90 ₪ המאפשרת צפייה במכשיר אחד ובאיכות רגילה (לא איכות HD), חבילת סטנדרט בעלות של 54.90 ₪ עם אפשרות לצפייה בשני מכשירים בו זמנית (איכות (HD וחבילת פרימיום בעלות של 69.90 ₪ עם אפשרות לצפייה עד ארבעה מכשירים בו זמנית (איכות
אולטרה  HD).
איכות וגיוון התכנים ניתנים לוויכוח ותלויים בטעם של הצופה, אך נכון למחירים העדכניים ליוני-יולי 2022, נראה כי שירות דיסני מציע אפשרויות טכניות טובות יותר במחיר זול יותר בעשרות אחוזים.
הקו העסקי של דיסני פלוס הוא פשוט בהרבה מנטפליקס: מחיר אחד, חוויה אחת, איכות גבוהה אחת.

ומה לגבי מחיר דיסני+ בישראל מול המחיר במדינות אחרות? לצערנו קיים הבדל במחיר והעלות בישראל גבוהה יותר ממדינות שונות: ארה"ב 8 דולר (כ- 27 ₪) וגרמניה  8.99 אירו (כ-31.8 ₪).
למרות זאת לא מדובר על הפרשים משמעותיים, המחירים זולים יותר משאר המתחרות בישראל וכן עלויות פיתוח נוספות בעברית מייקרות את התפעול כך שההבדלים האמתיים במחיר בין ישראל לשאר המדינות הם זניחים.

האם אפשר להסתפק רק בדיסני פלוס?

בדיסני מתרכזים בקידום התכנים שבבעלותם כתכנים מקוריים או בלעדיים לדיסני פלוס, על אף המחיר הזול יחסית ייתכן וחלק מהקהל הישראלי יתקשה למצוא מספיק תכנים שימלאו את צרכיו.
בנוסף, הקהל הישראלי עדיין מחפש את שידורי הטלוויזיה המסורתיים, ההמלצה כיום היא לשלב חבילת טלוויזיה ואינטרנט של אחת מהחברות התוכן הגדולות ומנוי משתלם לספקית שירותי צפייה כדוגמת דיסני או נטפליקס.
מי שממעט לצפות בטלוויזיה ומסתמך בעיקר על שירותי התוכן, יכול לכוש טלוויזיה חכמה שמאפשרת נטפליקס או דיסני ולצפות בערוצים הבסיסיים כדוגמת 14 / 13 / 12 / 11 / 9.

שאלות ותשובות

דיסני פלוס בישראל מספקת תחרות משמעותית עם חבילה אחת שזולה בעשרות אחוזים מהמתחרות, החברה מספקת תכנים מקוריים ותכנים טובים נוספים.

נכנסים לאתר ההרשמה של דיסני וכל אדם מעל גיל 18 יכול להירשם למנוי חודשי או שנתי, אפשרות הצפייה פתוחה לטלוויזיה, טלפון ומחשב נייד ונייח.

דיסני פלוס הוא שירות תוכן לכל המשפחה, החברה מקדמת את התכנים שבבעלות וולט דיסני ובניהם הפקות דיסני, אנימציה של דיסני, מארוול, פיקסאר ועוד.

מחיר מנוי דיסני פלוס ישראל: 39.90 ₪ לחודש או 399 ₪ לשנה. המנוי מספק איכות גבוהה אחת , צפייה בעד 4 מכשירים במקביל, הגדרת עד 7 פרופילים שונים ובקרת הורים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

Powered by GetYourGuide

חוויה בדיסני מתחילה כאן

מחכים לך בפייסבוק!

דילוג לתוכן